Inteligentne domy

ih

Komfort i elastyczność związane z zarządzaniem systemami klimatyzacji, oświetlenia i kontroli dostępu zarówno w domach jednorodzinnych jak i w kompleksach biurowych to wymagania, które stale rosną. Dużego znaczenia nabiera również efektywne użytkowanie energii tak aby przynosiła jak największe oszczędności i korzyści.

 

Niezależnie od tego jaki to budynek instalacje inteligentnych systemów otwierają zupełnie nowe możliwości zarządzania obiektem utrzymując jednocześnie koszty na akceptowalnym poziomie. Systemy te pozwalają na rozwiązania, które można zrealizować w technice tradycyjnej ponosząc jednak wtedy większy wysiłek i koszty. Proponujemy wykorzystanie najnowszych rozwiązań będących podstawą do inteligentnego systemu realizującego wszystkie wymagania klienta.

Stosowane przez nas urządzenia przynoszą realne korzyści właścicielom oraz użytkownikom budynków i domów.

 • Niskie koszty eksploatacji to oszczędność energii
  Oświetlenie i ogrzewanie włączane są tylko wtedy gdy jest potrzebne, np. w funkcji profili czasowych i/lub obecności użytkowników co daje oszczędności zarówno energii jak i kosztów. Ponadto oświetlenie może być sterowane automatycznie w zależności od natężenia światła dziennego. W ten sposób można utrzymywać na każdym miejscu pracy określony minimalny poziom natężenia oświetlenia przez co osiąga się zmniejszenie zużycia energii (włączone zostają tylko te źródła oświetlenia, które są rzeczywiście konieczne).
 • Oszczędność czasu
  Połączenie wszystkich komunikujących się ze sobą urządzeń jedną magistralą w znacznym stopniu skraca czas projektowania i prac instalacyjnych gwarantując spójność komunikacji. Oferujemy urządzenia, które pozwalają nam w krótkim czasie stworzyć projekt i wdrożyć go w życie.
 • Elastyczność i dostosowanie do przyszłego rozwoju
  Stosowane przez nas urządzenia mogą być rozbudowywane i dostosowane do nowych aplikacji. Każdy nowy element może być łatwo dołączany do istniejącej magistrali.

Zaprojektuj dom, który będzie współgrał razem z Tobą. Domowa automatyka zgodna z Twoimi potrzebami. Dajemy Ci najlepszy komfort przebywania w domu i duże oszczędności.

Postaw na korzystne rozwiązania w swoim obiekcie. Inteligentny system to:

 • Oszczędność energii elektrycznej
 • Ochrona przed nieszczęśliwymi wypadkami
 • Kontrola nad bezpieczeństwem
 • Symulacja obecności domowników
 • Pełna kontrola nad wszystkimi urządzeniami w domu
 • Możliwość dostosowania temperatury, oświetlenia, wilgotności i wiele innych

training

Zacznij realnie oszczędzać, a zaoszczędzone pieniądze przeznacz na coś bardziej ciekawszego niż rachunki. Inteligentny budynek to rozwiązanie, które znacząco obniży Twoje koszty. Oferowane przez nas systemy gwarantują zmniejszenie kosztów za energię elektryczną, ogrzewanie, a także zapewnią ochronę Twojego mieszkania lub biura, gdy nie ma nikogo w pomieszczeniu. Łatwa obsługa, kompleksowość oferty, bezpieczeństwo.