O nas

Nasza Misja

business success - graph 13mpOd lat aktywnie uczestniczymy w pracy nad udoskonalaniem infrastruktury informatycznej i technicznej przedsiębiorstw. W 2008 roku postanowiliśmy, że uzyskane doświadczenie będziemy realizować i poszerzać jako Inter Logic, proponując Państwu przejrzystą ofertę i najwyższą jakość usług. Nasza firma od początku przyjęła elastyczną i otwartą formę, która bazuje na wysokich kwalifikacjach zespołu, przygotowanego na wzrost społecznych potrzeb z zakresu IT.

Inter Logic to dynamiczny projekt skierowany do osób prywatnych, firm oraz instytucji. Stawiamy sobie za cel, aby zagadnienia komputerowe, nieodłącznie związane z Państwa pracą, były przejrzyste i jak najlepiej wpisywały się w wyobrażenia użytkowników.

Pasja

14196700211_b1946d0240_kKomputery traktujemy jako narzędzia, których pracę potrafimy usprawnić i zabezpieczyć. Nasze działania dają w efekcie integrację i obniżenie kosztów systemu, a także optymalizację procesu wymiany danych w firmie. Specjalizujemy się w projektowaniu i wykonywaniu systemów intranetowych, e-commerce, serwisów WWW oraz programów realizowanych na indywidualne zamówienie.

Nieustannie podnosimy nasze kwalifikacje dając Państwu dostęp do najnowszych technologii. Dla nas nie ma zleceń nie do wykonania. Zawsze znajdziemy odpowiednie rozwiązanie dopasowane do Twoich potrzeb.

Niezawodność i profesjonalizm

14196701571_d0935f5351_oRozumiemy specyfikę działalności małych przedsiębiorstw na równi ze strukturą tych dużych, wychodząc naprzeciw określonym oczekiwaniom klientów dobieramy tak rozwiązania aby spełnić wszystkie wymagania Klienta. Każde zlecenie traktujemy indywidualnie, aby jak najlepiej dopasować rozwiązanie wynikające z określonej specyfikacji i możliwości technicznych.

Nasz zespół jest w pełnej gotowości 24 godziny na dobę.
Każde zlecenie kończy się z momentem akceptacji Klienta. To Ty decydujesz czy użyte rozwiązania zaspokajają Twoje potrzeby.

Zachęcamy do osobistej współpracy nad rozwojem Państwa firmy.